با اینکه بسیاری از ما از ماوس پد برای انجام امور روزمره استفاده نمی کنیم اما خرید موس پد Razer برای گیمرها، امتیاز بزرگی محسوب می شود. در هنگام انجام بازی های کامپیوتری، هر چیزی که مانع از نشانه گیری یا حرکت کردن کاراکتر شما شود، احتمالا به تیر خوردن، مردن و باختن منتهی خواهد شد. اینجاست که خرید ماوس پد گیمینگ ریزر مدل Goliathus Speed Cosmic Edition Large مزایای خود را رو کرده و شما را در داشتن حرکاتی سریع و روان، همراهی می کند.

در این بخش قصد داریم تا با نقد و بررسی موس پد گیمینگ ریزر Goliathus Speed Cosmic Edition Large شما را با یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی کامپیوتر، آشنا کنیم. این کالا در قطع های کوچک، متوسط، بزرگ و گسترش یافته ساخته می شود و مدل بزرگ یا لارج آن، بهترین تعادل بین قیمت و کارایی را برای شما ارائه می دهد. با ما همراه باشید.

طراحی و عملکرد موس پد بازی Goliathus Speed Cosmic Edition Large ریزر

چه چیزی قیمت موس پد را تعیین می کند؟ نیم نگاهی به قیمت ماوس پد گیمینگ Razer Goliathus Speed Cosmic Edition Large ممکن است بسیاری از خریداران را از تهیه این کالا منصرف کند. اما این هزینه، صرف دوام فوق العاده بالا، اصطکاک بسیار کم و راحتی بی مثال شما در هنگام کار با موس می شود. تنها چند دقیقه کار با آن کافیست تا به فکر نصب دوباره بازی های کامپیوتری قدیمی خود بیفتید!

موس پد گیمینگ ریزر مدل Goliathus Speed Cosmic Edition Large از کفی، رویه و دوردوزی ساخته شده است و ابعادی برابر 444 در 355 میلی متر دارد. سری گولیاتوس، نام خود را از یکی از بزرگ ترین حشرات دنیا یعنی سوسک جالوت می گیرد و درست همانند این موجود، بسیار جان سخت است. دوردوزی دقیق و ظریف این موس پد، آن را به خوبی در برابر نخ کش یا پاره شدن محافظت می کند و ظاهری شسته رفته و شیک به آن می دهد.

بخش کفی ماوس پد مخصوص بازی ریزر Goliathus Speed Cosmic Edition Large از فوم لاستیکی ساخته شده است و ضخامتی برابر 3 میلی متر دارد. پوشش طرحدار کفی دستگاه موجب می شود تا موس پد روی سطوح صیقلی لیز نخورد اما بتوان بدون چسبیدن آن به میز، موس پد را جدا کرد. این فوم نرم همچنین تا حدی خاصیت ارتجاعی و بالشتکی دارد و بدین ترتیب می تواند از فشار وارد شده روی مچ دست، بکاهد.

رویه به کار رفته در ساخت موس پد گیمینگ Razer Goliathus Speed Cosmic Edition Large از پارچه ریزبافت است. این پوشش هنگام دوردوزی دستگاه به خوبی کشیده شده و روی کفی، چسبانده شده است. این پارچه ریزبافت موجب می شود تا بتوانید با نهایت دقت، سرعت و آزادی، از انواع موس های اپتیکال، چه معمولی و چه لیزری استفاده کنید.

دست آخر به طرح گرافیکی به کار رفته در ساخت ماوس پد گیمینگ Goliathus Speed Cosmic Edition Large ریزر می رسیم که الگویی از غبارهای کیهانی دارد. شرکت Razer موس پدهای گولیاتوس اسپید را در دو سری Cosmic (کیهانی) و Terra (زمینی) می سازد و هر دو، جذابیت و زیبایی خاصی به میز کامپیوتر شما می دهند.