در چند سال اخیر سریال های کره ای بسیار محبوب شده‌اند و طرفداران زیادی برترین سریال های کره ای را دنبال می‌کنند. در این مقاله با برخی از بهترین سریال های کره ای آشنا خواهیم شد.

سریالهای کره ای

سریال های کره ای نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان، طرفداران خاص خودشان را دارند. این سریال‌ ها بیشتر در ژانرهای درام، عاشقانه و تاریخی ساخته می‌شوند. ایرانیان نیز مدتهاست که با سریال های کره ای آشنایی دارند و مشتاقانه برخی از آنان را دنبال کرده‌اند. بسیاری از ما سریال کره ای افسانه جومونگ، جواهری در قصر و امپراطور بادها و… را به یاد داریم و مشتاقانه دنبال کرده‌ایم. یکی از دلایلی که سریال های کره ای در بین خانواده‌های ایرانی بسیار محبوب هستند این است که سریال ‌های کره ای عموما فضایی خانوادگی دارند.

همچنین برخی از سریال‌های کره ای درباره نوجوان‌ها هستند و ژانری تینیجری دارند. این سبک از سریال‌های کره ای هم می‌توانند قشر جوان‌تر هر جامعه‌ای را به خود جذب کنند. تاکنون تعداد زیادی از بهترین سریال های کره ای به زبان فارسی دوبله شده و از شبکه‌های ایرانی پخش شده‌اند.

بهترین سریال های کره ای

همانطور که پیش از این به آن اشاره کردیم، سریال‌های کره‌ای چندین سال است که جایگاه خود را در میان مخاطبان فیلم و سریال باز کرده‌اند و علاقه‌مندان بسیاری به تماشای بهترین سریال های کره ای روی آورده‌اند.

لیست بهترین سریال های کره ای

سریال تلویزیونی کره ای تو زیبایی (You’re Beautiful)
سریال کره ای وارثان (The Heirs)
سریال زیبای کره ای آلارم عشق (Love Alarm)
سریال تلویزیونی کره ای تاریخی سرنوشت (Faith)
سریال کره ای جدید هتل دل لونا (Hotel del Luna)
سریال تلویزیونی کره ای حالا با عشق تمیز کن (Clean with Passion for Now)
سریال قشنگ کره ای دختر امپراطور (The King’s Daughter, Soo Baek-hyang)
سریال کره ای کیمیاگر (Midas)
سریال کره ای منشی کیم چشه (What’s Wrong with Secretary Kim)
سریال تلویزیونی کره ای عاشقان ماه (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo)
سریال کره ای آقای آفتاب (Mr. Sunshine)
سریال جدید کره ای سقوط بر روی تو (Crash Landing on You)
سریال کره ای کلاس ایته وان (Itaewon Class)
سریال کره ای تلویزیونی مشکلی نیست که خوب نباشی (It’s Okay to Not Be Okay)
سریال تلویزیونی کره ای شکارجی شهر (City Hunter)

کلام آخر

در این مطلب به معرفی برترین سریال های کره ای پرداختیم. کدام یک از سریال های کره ای این لیست را تماشا کرده‌اید؟ به نظر شما بهترین سریال کره ای از نظر شما کدام است؟