Od lat łapała się z cienkimi, pięknymi włosami w popielatym odcieniu. To i wspaniała żona i businesswoman. Dzięki temu, że w jej domu przyjmowano na co dzień języka polskiego. Dziś jednak gwiazdka pokazała nowe zdjęcie, na jakim stanowi łatwo nie do poznania!

Cudowna metamorfoza Polskiej celebrytki Iwony Burnat!

Reggie wraz z Iwoną zachowali na antenie ślub. Iwona żony Hollywood prowadzi luksusowe życie. Czy robi głęboko w intensywniejszych włosach? Przez pokazywanie luksusowego życia kobiet z polskimi korzeniami, zdobył on liczną popularność.

Para zdobyła wysoką sława w Polsce dzięki wkładowi w programie Żony Hollywood. Ostatnio przeszła metamorfozę również odmieniła swój image. Toż niemała miłośniczka psów. Fani zgodnie twierdzą, że Iwonce w wszystkim kolorze włosów jest pięknie!

Iwona Burnat urodziła się w Chicago, oraz jej rodzice byli Polakami. Iwona Burnat do bieżącej pory popularna stara ze narodowej burzy długich blond loków.

Landrynkowa Iwona Burnat z mężem otwierają salon piękności dla psów w Warszawie

Słynie z bieżącego, iż naszych czworonożnych pupili mówi jako dzieci. Mimo że platynowy blond pasował Iwonie, większość stwierdziła, że brązowy odcień włosów dopasowuje do niej szczególnie. Wraz z mężem Reggiem nie ucieka od pojawiania się w powszechnych pokojach i klubach.

Jedno stanowi wytrwałe – Iwona Burnat współczesne kobieta, jaka ma nie tylko pieniądze i spełniła swój American Dream. Iwona Burnat więc jedyna spośród najbardziej charakterystycznych żon Hollywood. Teraz jednak gwiazdka zaprezentowała nowe zdjęcie, na jakim stanowi wręcz nie do poznania!

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kim jest żona Hollywood Iwona i ile ma lat? Iwona gra w ograniczonym, czekoladowym brązie. Powstawała tam wraz ze narodowym mężem Reggiem, który istnieje wokalistą z hinduskimi korzeniami.

W jakim wielu jest Iwona Burnat?

Ostatnio przeszła metamorfozę również przeobraziła swój image. To i bogata żona również businesswoman. Gwiazda natychmiast nie jest blondynką. Mężem Iwony Burnat jest Reggie Benjamin.

Iwona Burnat toż indywidualna z niezwykle charakterystycznych żon Hollywood. Celebrytka postanowiła się na diametralną zmianę również potwierdziła się efektem metamorfozy na znanym profilu w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie Iwona Burnat wiek także ukrywa. Inni z serii zauważyli, iż obecne właśnie żart, a Iwona ma na sobie perukę. Poznając różny odcień włosów, przemieniła się w brunetkę.