ما به شما می گوییم که چگونه فرآیند یادگیری را تسریع کنید و بعد از یک هفته کلاس را ترک نکنید. در مقاله، به دنبال راهنمایی در مورد نحوه هدیه گرفتن 100 درس انگلیسی رایگان باشید.
6 راه برای آموزش زبان انگلیسی
اشتراک گذاری
هیچ روش مخفی برای یادگیری زبان در یک ماه وجود ندارد. اگر کسی به شما قول معجزه می دهد، آن را باور نکنید.استاد مرتضی جاوید اما می توان این روند را تسریع کرد تا در مدت شش ماه بر این مانع غلبه کرد و در نهایت انگلیسی صحبت کرد. کارشناسان مدرسه انگلیسی آنلاین Lifehacker و Skyeng نکات ساده ای را به اشتراک می گذارند.

۱- آنلاین مطالعه کنید
کلاس های آنلاین به شما کمک می کند تا سریع یاد بگیرید. رفتن به آن طرف شهر در هوای بد خیلی تنبل است و اینترنت همیشه در دسترس است.آموزش زبان انگلیسی تطبیق برنامه خود با برنامه دوره، توافق با معلمان، اتلاف وقت در جاده – همه اینها روند را آزار می دهد و کند می کند. دوره های آنلاین را انتخاب کنید. آنچه زندگی را آسان تر می کند، انگیزه را افزایش می دهد.

بسیاری، بین یک شب دنج در خانه و یک سفر طولانی به دوره ها، تصمیم می گیرند که بدون زبان انگلیسی زندگی کنند.استاد مرتضی جاوید برای اینکه خود را از دلایل رد کردن کلاس ها نجات دهید، به صورت آنلاین مطالعه کنید.

در Skyeng، می‌توانید یک برنامه زمانی فردی مناسب ایجاد کنید: معلمان در همه مناطق زمانی کار می‌کنند،آموزش زبان انگلیسی بنابراین می‌توانید در هر زمان، حتی در نیمه‌شب مطالعه کنید. این برنامه همچنین بسته به اهداف تحصیلی به طور خاص برای شما انتخاب می شود: می توانید برای سفر به خارج از کشور یا مهاجرت، مصاحبه به زبان انگلیسی یا آزمون زبان بین المللی آماده شوید. به هر حال، در حال حاضر Lifehacker و Skyeng در حال قرعه کشی 100 درس رایگان انگلیسی هستند.

2. در اوقات فراغت خود بیاموزید
خودتان را به زمان کلاس محدود نکنید. آموزش زبان انگلیسی فقط انجام تمرینات نیست. می توانید مهارت خود را با گوش دادن به آهنگ ها و پادکست ها یا با خواندن وبلاگ نویسان انگلیسی زبان ارتقا دهید.

https://simple.wikipedia.org/wiki/Learning_English
fizkes/Shutterstock
همه می دانند که تماشای فیلم و سریال با زیرنویس انگلیسی چقدر اهمیت دارد، اما همه نمی دانند که برنامه های آموزشی خاصی برای این کار وجود دارد. مترجمان آنلاین Skyeng به برنامه ای به همین نام در تلفن شما پیوند داده شده اند،استاد مرتضی جاوید بنابراین کلمات جدید را می توان در هر زمان تکرار کرد.

به عنوان مثال، اگر یک افزونه خاص را در مرورگر گوگل کروم نصب کنید، می توانید هر متنی را به زبان انگلیسی بخوانید و زمانی که ماوس را روی یک کلمه یا عبارت نگه دارید، می توانید بلافاصله ترجمه آنها را ببینید. زیرنویس سینماهای آنلاین هم همینطور. هر کلمه به صورت جداگانه می تواند به طور مستقیم در دوره مشاهده ترجمه شود.آموزش زبان انگلیسی این کلمات به یک فرهنگ لغت شخصی اضافه شده و به یک برنامه تلفن همراه ارسال می شود، جایی که می توان آنها را در اوقات فراغت خود تکرار و حفظ کرد.

3. با معلم درس بخوانید
بدون آن ممکن است، اما ما می خواهیم سریعتر یاد بگیریم. سایت ها، اپلیکیشن ها و کانال های زیادی به زبان انگلیسی اختصاص داده شده اند. اما فقط معلم می تواند تفاوت بین Present Perfect و Past Continuous را در زمان مناسب توضیح دهد،استاد مرتضی جاوید از ترک آن ها در اولین مشکل جلوگیری کند، تلفظ صحیح را انجام دهد، پیشرفت را دنبال کند. اگر نتیجه می خواهید، بین معلم و سایت های مفید انتخاب نکنید. آنها می توانند و باید با هم ترکیب شوند.

فرقی نمی کند معلم روسی زبان دارید یا انگلیسی. نکته اصلی این است که معلم باید یک معلم باشد،آموزش زبان انگلیسی نه یک زیست شناس از لندن، یک مترجم از سنت پترزبورگ یا یک مکانیک از آدلاید. صحبت کردن به یک زبان و آموزش آن دو چیز متفاوت است.

نکته مهمی وجود دارد: برای مبتدیان بهتر است با یک معلم روسی زبان مطالعه کنند. و زمان برقراری ارتباط با یک سخنران بومی برای کسانی است که قبلاً حداقل به سطح متوسط ​​بالا رسیده اند.

در Skyeng، در یک درس مقدماتی رایگان، یک معلم باتجربه سطح زبان شما را ارزیابی می کند، به شما کمک می کند اهداف بلندپروازانه اما واقع بینانه تعیین کنید و توصیه می کند که کدام معلم را انتخاب کنید.

4. در محل کار زبان بیاموزید
تماشای Game of Thrones بدون ترجمه در ساعات کاری ایده خوبی نیست. اما مطالعه مقالات و مطالعات مربوط به مورد برعکس است.

تقریباً تمام مطالب تازه به زبان انگلیسی منتشر می شود.آموزش زبان انگلیسی می توانید چند ماه صبر کنید (و منتظر نباشید) تا متن به روسی ترجمه شود یا خودتان آن را ترجمه کنید. یک مزیت مضاعف دریافت کنید: سطح حرفه ای خود را ارتقا دهید و دایره لغات خود را دوباره پر کنید.

برای ترجمه مقاله، می توانید خود را با یک فرهنگ لغت مسلح کنید و هر بار کلمات جدید را در دفترچه یادداشت بنویسید.آموزش زبان انگلیسی اما یک راه ساده تر و کارآمدتر وجود دارد: افزونه مرورگر Vimbox Translate. ترجمه با آن آسان‌تر و سریع‌تر است و می‌توان با یک کلیک کلمات جدید را به فرهنگ لغت در حساب Skyeng خود اضافه کرد.

5. تکالیف خود را انجام دهید
عبارت “تکلیف” باعث بسیاری از حملات مالیخولیا و بی تفاوتی می شود. اما در Skyeng، انجام آنها بیشتر شبیه یک بازی است. برای پاسخ های صحیح امتیاز می گیرید. در نتیجه، شما در رقابتی با خودتان شرکت می کنید: می خواهید امتیاز بیشتری کسب کنید  و استاد مرتضی جاوید از نتیجه قبلی پیشی بگیرید.

از آنجایی که تمام آموزش ها در پلت فرم آنلاین انجام می شود، تکالیف نیز به طور خودکار بررسی می شوند – شما فوراً اشتباهات خود را خواهید دید. شما وقت کلاس را صرف بررسی تکالیف نخواهید کرد، فقط نکات و سوالات دشوار را با معلم در میان بگذارید.آموزش زبان انگلیسی اما مقالات و تمرین های مکالمه توسط یک تیم مجزا از متخصصان بررسی می شود.

6. بیش از حد یاد نگیرید
این عمدتاً در مورد حفظ کلماتی است که هرگز به آنها نیاز نخواهید داشت. در زمان صرفه جویی کنید و متداول ترین کلمات را یاد بگیرید. میلیون ها کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد، اما حتی سخنرانان تحصیل کرده تنها از چند هزار کلمه در گفتار روزمره استفاده می کنند.

دیکشنری آکسفورد به نتایج مشابهی رسید – 3000 کلمه. ابتدا باید آنها را یاد گرفت. Skyeng تمام کلمات پرکاربرد را در مینی دیکشنری Golden 3000 جمع آوری کرده است که در برنامه های مدرسه موجود است.آموزش زبان انگلیسی با استفاده از آنها می توانید اکثر فیلم ها و آهنگ ها را درک کنید، کتاب ها و مقالات را بخوانید، اخبار و وبلاگ ها را تماشا کنید و حتی با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. این کار موثرتر از جمع کردن یک فرهنگ لغت قدیمی است.

برای اینکه کلمات وارد فرهنگ لغت شوند، باید به طور منظم از آنها استفاده شود. اگر می خواهید سریع یاد بگیرید، مهم است که زبان گفتاری را تا حد امکان تمرین کنید. زمانی خوب است که بیشتر درس را نه معلم، بلکه دانش آموز بیان کند. حتی بهتر است که یک شمارنده مخصوص برای این کار وجود داشته باشد، مانند حساب آنلاین Skyeng. معلم مطمئن می شود که گفتار دانش آموز حداقل 60 درصد درس را صدا می کند.آموزش زبان انگلیسی اگر از این قانون پیروی کنید، هیچ مانع زبانی وجود نخواهد داشت.

نتایج
برای اینکه تحصیلات خود را رها نکنید، باید با معلمی مطالعه کنید که به شما کمک کند به موقع با مشکلات مقابله کنید.
برای صحبت کردن به زبان انگلیسی، باید انگلیسی صحبت کنید.
برای با انگیزه ماندن، مهم است که با مطالب جالب و بهتر از همه آنلاین مطالعه کنید.
علاوه بر این، ثبات در یادگیری زبان مهم است. هرچه انگلیسی بیشتر در اطراف شما باشد، بهتر است.
آموزش زبان انگلیسی چندان سخت نیست. جمع کردن افکارم و ثبت نام در درس اول بسیار دشوارتر است. شما می توانید برای سال ها برای آموزش برنامه ریزی کنید – این زمان برای صحبت کردن به زبان انگلیسی در سطح مناسب کافی است. بنابراین اگر می خواهید روند را تسریع کنید،آموزش زبان انگلیسی به تعویق انداختن آن دست بردارید. علاوه بر این، دلیلی وجود دارد – هر روز نمی توانید 100 درس رایگان برنده شوید.

https://www.mortezajavid.com/teaching-english/