Nesvarbu, ar jūsų maišytuvas įstrigo ant vangios ar nesandarios ašies, galite lengvai jį išimti. Svarbu nuimti dangtelį nuo maišytuvo, o tai galite padaryti naudodami atsuktuvą. Tada atsuktuvu švelniai stumkite maišytuvo rankenėlę į išorę. Šis veiksmas atskleis paslėptą varžtą po maišytuvo rankena. Atlaisvinę varžtą, galite pasukti rankeną atgal į vietą.

Virtuvė

Naudokite skvarbią alyvą

Taip pat galite naudoti skvarbią alyvą, kad atlaisvintumėte įstrigusį maišytuvo rankeną. Šio tipo alyva prasiskverbia per vidinę virtuvinis maišytuvas rankenos dalį, todėl galite lengvai ją išimti. Tačiau ši technika gali netikti kai kurių tipų maišytuvams. Jei turite aukštos kokybės skvarbų aliejų, galite jį išbandyti. Tačiau tepti reikia atsargiai ir saikingai. Nenaudokite per daug spaudimo, nes nenorite dar labiau sugadinti maišytuvo rankenos.

Reikia atsuktuvo

Jei neturite prieigos prie atsuktuvo, galite naudoti plokščiagalvį atsuktuvą. Pirmiausia nuimkite dangtelį nuo maišytuvo rankenos. Tada turėtumėte turėti prieigą prie vožtuvo srities. Kai turėsite prieigą prie vožtuvo, galite pradėti nuimti vangią maišytuvo rankenėlę. Jei nežinote, kaip pašalinti įstrigusią maišytuvo rankenėlę, galite ją atsukti plokščiagalviu atsuktuvu.

Virtuvės interjeras

Nuėmę dangtelį, dabar rūdis nuvalysite šepetėliu. Tai gali padėti atlaisvinti rankeną ir pašalinti daugiau korozijos. Plaukų džiovintuvo naudojimas rankenai pašildyti taip pat gali padėti, tačiau būkite ypač atsargūs. Įkaitęs metalas ant maišytuvo rankenos gali būti surūdijęs, todėl dirbant su metalu svarbu būti tinkamai atsargiems. Ir niekada nebandykite šildyti aliejaus!

Jei įstrigusią maišytuvo rankeną sunku pasukti veržliarakčiu, galite naudoti plaktuką. Būtinai smogkite prieš laikrodžio rodyklę; kaldami stiebą jį tik sugadinsite. Taip pat galite naudoti veržliaraktį, kad pašalintumėte įstrigusią maišytuvo rankenėlę. Atspariems maišytuvams galite naudoti tepalą, įpuršktą į tarpą tarp rankenos ir vožtuvo koto.

Virtuvė

Atlaisvinkite įstrigusią maišytuvo rankenėlę

Jei maišytuvas nėra per daug surūdijęs, galite išbandyti vožtuvo kasetę vandentiekio tepalu. Jis atlaisvins įstrigusią maišytuvo rankenėlę ir padės atkurti jos veikimą. Radę problemą, pabandykite rasti priežastį ir tinkamą būdą ją pašalinti. Jei negalite rasti problemos šaltinio, galite nusipirkti visą maišytuvo atstatymo rinkinį, kuriame yra visos reikalingos dalys.

virtuvė

Atjunkite vandens tiekimą

Jei negalite pasiekti vožtuvo, kitas žingsnis yra atjungti vandens tiekimą. Maišytuvo rankena yra įprasta mineralų sankaupų vieta. Vandens kokybė jūsų namuose lemia, ar kils problemų, ar ne. Vadovaudamiesi nuosekliu vadovu, galite pašalinti įstrigusią maišytuvo rankenėlę nesukeldami jokių problemų. Galų gale, „pasidaryk pats“ sprendimas yra daug lengvesnis nei samdyti santechniką.