Kuchnia

Aby zastosować nową uszczelkę m do mały zlew jednokomorowy, musisz usunąć starą. Dokładnie wyczyść obszar, aby usunąć wszelkie pozostałości i olej lub smar. Użyj pistoletu do mastyks, aby nałożyć CT1 i upewnij się, że nie ma szczelin między zlewem a kranami. Po nałożeniu uszczelniacza odczekaj kilka dni, aż całkowicie wyschnie, zanim go użyjesz. Ważne jest, aby nowy uszczelniacz trzymać z dala od wody, dopóki całkowicie nie wyschnie.

Wodoodporny i odporny na pleśń

Aby uszczelniacz działał dobrze, musi być wodoodporny i odporny na pleśń. Uszczelniacze sanitarne UniBond są specjalnie opracowane do kuchni i zapewniają długotrwałą ochronę przed pleśnią. Speed ​​Sealant jest przeznaczony do nakładania po godzinie od aplikacji. Zaleca się stosowanie uniwersalnego uszczelniacza przeciw pleśni, który w niezależnych testach został uznany za najlepszy. Jest objęty 35-letnią gwarancją.

zlew kuchenny

Nakładając uszczelkę m, upewnij się, że jest wodoszczelna i odporna na pleśń. Uszczelniacze sanitarne UniBond są specjalnie opracowane do użytku w kuchniach i zapewniają długotrwałą ochronę przed pleśnią. Uszczelniacz Speed ​​pozwala na użytkowanie zlewu godzinę po jego nałożeniu. Uszczelniacz przeciwpleśniowy o potrójnej ochronie jest najlepszym wyborem w niezależnych testach i objęty jest 35-letnią gwarancją.

Uszczelniacz sanitarny CT1

Uszczelniacz sanitarny CT1 to klej budowlany, który jest wodoodporny i odporny na pleśń. Można go stosować godzinę po aplikacji. Ten uszczelniacz przeciw pleśni został uznany za najlepszy przez niezależne agencje badawcze i objęty 35-letnią gwarancją. Produkt jest dobrym wyborem do naprawy lub wymiany zlewozmywaków. Po zainstalowaniu nowej uszczelki m do zlewu będzie ona wyglądać tak, jakby należała do tego samego pomieszczenia, co poprzednia.

zlew kuchenny

Przy wymianie zlewozmywaka ważne jest, aby wybrać produkt o wysokim stopniu odporności na wilgoć i pleśni. CT1 został specjalnie opracowany, aby był odporny na wodę i pleśń oraz jest bezwonny. Można go szybko i łatwo nakładać i nadaje się do wszystkich kuchni. Może być również stosowany do wanien i pryszniców. Zapewni to doskonałe wykończenie zlewu i wydłuży jego żywotność.

Oprócz uszczelnienia m do zlewozmywaków, CT1 jest wodoodporny i odporny na pleśń. Jest to klej budowlany o 360% silniejszy niż tradycyjne polimery hybrydowe. Uszczelka M do zlewozmywaków może być stosowana również jako wyposażenie sanitarne. W zależności od potrzeb istnieją różne rodzaje uszczelek M do łazienki. Jest wysoce zalecany do łazienek i nadaje się do większości kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele produktów.

zlew kuchenny

Uszczelka M do zlewozmywaków to szczeliwo silikonowe o 4 głównych zastosowaniach: uszczelnianiu, łączeniu i mocowaniu. Przydaje się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Może być używany do naprawy uszkodzonych przedmiotów i zatykania przecieków. Jest to szczególnie przydatne dla wykonawców instalacji wodno-kanalizacyjnych i hydraulików. Uszczelka M może być również używana do naprawy urządzeń i armatury. Służy również do naprawy pęknięć i nieszczelności zatyczek. Dobre uszczelnienie M zapobiegnie wystąpieniu przecieku lub nieszczelnego kranu.