انواع پکیج بوتان دارای تنوع زیادی بوده و برخی از مدل‌های آن به مرور زمان از رده خارج شده‌اند. بوتان در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی چهار محصول گذاشته است و آن‌ها را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. مدل‌های پکیج بوتان عبارتند از:

انواع مدل های پکیج شوفاژ دیواری بوتان

4 مدل از پکیج های شرکت بوتان:

1. پکیج بوتان مدل پرلاپرو Perla Pro

2. پکیج بوتان مدل پاویا Pavia

3. پکیج بوتان مدل پارما Parma

4. پکیج بوتان مدل بیتا Bita

پکیج دیواری بیتا:

ارزان‌ترین پکیج تولید شده توسط بوتان، مدل بیتا است که با ظرفیت‌های 22 و 24 کیلوواتی تولید می‌گردد. قطعات بکار رفته در پکیج بیتا بوتان تولید ایران و سایر کشورهای آسیایی بوده و کیفیت آن‌ها توسط خود برند بوتان تایید شده است.

پکیج دیواری پرلا پرو:

این پکیج را می‌توان بهترین پکیج برند بوتان نامید که با ظرفیت‌های 24، 28 و 32 کیلوواتی تولید می‌شوند. پکیج دیواری پرلا پرو بوتان برای خانه‌هایی تا مساحت 250 متر مربع کاربردی خواهد بود. بر روی پکیج پرلا پرو یک نمایشگر دیجیتال نصب شده و تمام قطعات آن در ایتالیا تولید شده است. پرلا پرو دارای سیستم هواگیری خودکار، پمپ سه سرعته ساخت دانمارک، شیر سه طرفه تولید ایتالیا، سیستم احتراق و…. است.

پکیج دیواری پارما:

این پکیج‌ها نسبت به پکیج‌های پرلا پرو دارای ظرفیت کمتری بوده و در ظرفیت‌های 22 و 24 کیلووات تولید می‌شوند. از این پکیج‌ها می‌توان برای منازلی تا مساحت 140 متر استفاده کرد. پکیج پارما دارای سیستم عیب یابی الکترونیکی است و تمام قطعات آن در اروپا ساخته شده است.

پکیج دیواری پاویا:

از جمله جدیدترین محصولات برند بوتان، پکیج پاویا است که بهترین مدل پکیج بعد از پکیج دیواری پرلا نام دارد. این پکیج دارای صفحه نمایش دیجیتال و سیستم عیب یابی الکترونیکی بوده که این سیستم کد خطا را برای شما به نمایش می‌گذارد؛ پس از مشاهده کد خطا با کمک آن می‌توانید عیب پکیج دیواری را شناسایی کنید.

منبع:‌ فدک تهویه