افزونه های ووکامرس قدرتمند بسیار زیادی برای اضافه کردن ویژگی های مفید و پیشرفته به فروشگاه های آنلاین نیرو گرفته با ووکامرس ساخته شده اند که کمک زیادی به افزایش فروش شما می کنند. در این مقاله با این افزونه ها آشنا می شوید.

YITH WooCommerce Wishlist

YITH woocommerce wishlist plugin یکی از بهترین افزونه های ووکامرس برای بهبود تجربه کاربری و فروش غیرمستقیم فروشگاه شما است.

این افزونه به خریداران امکان می دهد یک لیست دلخواه از محصولات مورد نظر خود تهیه کنند. تهیه این لیست در فصل تعطیلات، زمانی که افراد در حال خرید و تهیه هدایای مختلف هستند، بسیار مفید است.

همچنین بازدید کنندگان می توانند لیست دلخواه خود را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این امر به افزایش فروش شما به صورت غیرمستقیم کمک می کند زیرا دوستان و خویشاوندان آنها از این لیست برای خرید خود استفاده می کنند.

YITH WooCommerce Zoom Magnifier

یکی از راه های ایجاد تجربه کاربری بهتر این است که به بازدید کنندگان خود اجازه دهید تصاویر محصولات شما را به راحتی زوم کنند و جزئیات آن را با دقت بیشتری مشاهده نمایند. افزونه YITH WooCommerce Zoom Magnifier امکان این کار را به شما می دهد و به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا تصویر محصولات را بزرگنمایی کرده و از نزدیک آنها را بررسی کنند.

WooCommerce Multilingual 

WooCommerce Multilingual یک افزونه مدیریت ترجمه برای ووکامرس است و به شما امکان می دهد مشتریان باقوه ای که زبانی غیر از زبان سایت شما دارند را جذب کنید. این افزونه به عنوان یک افزودنی برای افزونه WPML برای فروشگاه های مبتنی بر ووکامرس است.

افزونه WooCommerce Multilingual کمک می کند تا محصولات، دسته ها و همه موارد ووکامرس را در طی مراحل پرداخت به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید. همچنین می توانید با همان زبان برای مشتری ها و مدیران ایمیل ارسال کنید.

YITH WooCommerce Advanced Reviews

در دنیای امروز که چشم و گوش مشتریان پر از تبلیغات رنگارنگ است، یکی از فاکتورهایی که مشتریان را به سمت خرید کالا سوق می دهد، نظرات مردم و نقد و بررسی سایر مشتریانی است که محصول را خریداری کرده اند. مشاهده بررسی ها به کاربران اجازه می دهد به آنچه دیگر کاربران درباره این محصول می گویند، پی ببرند و راحت تر درباره خرید محصول تصمیم بگیرند.

افزونه YITH WooCommerce Advanced Reviews به شما امکان می دهد نقد و بررسی های ارسال شده توسط مشتریان را به ساده ترین روش ممکن مدیریت کنید. همچنین این افزونه یک نمودار مستطیلی (هیستوگرام) مانند آنچه در بیشتر فروشگاه های آنلاین مشاهده می کنید به بررسی محصولات شما اضافه می کند و به کاربران این امکان را می دهد که تصاویر را به بررسی های خود پیوست کنند.

YITH WooCommerce Compare 

افزونه YITH WooCommerce Compare از بهترین افزونه های ووکامرس است که به کاربران شما امکان می دهد تا 2 یا چند محصول را در کنار هم مشاهده کرده و آنها را با هم مقایسه کنند تا بتوانند آگاهانه تر برای خرید محصول خود تصمیم بگیرند.

غالباً خریداران چندین محصول را در فیلد مورد نظر خود پیدا می کنند که نمی توانند در مورد انتخاب آنها تصمیم بگیرند. در چنین اوقات سردرگمی، این ویژگی مقایسه ساده به آنها کمک می کند تا به سرعت بفهمند که کدام محصول برای آنها مناسب تر است.

Custom Product Tabs for WooCommerce

افزونه Custom Product Tabs for WooCommerce با اضافه کردن تب های سفارشی به محصولات یا حذف کردن تب های پیش فرض ووکامرس به شما اجازه می دهد صفحه محصولات خود را شخصی سازی کنید. به این ترتیب می توانید اطلاعات بیشتری درباره محصولات خود در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهید و آنها را به خرید تشویق کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تب های سفارشی را در صفحه یک محصول یا همه محصولات نشان دهید.

YITH Infinite Scrolling

ایجاد تجربه کاربری خوب برای مشتریان فروشگاه ضروری است. کاربران دوست ندارند مدام روی دکمه های مختلف کلیک کنند و منتظر بمانند تا صفحه بارگذاری شود. در واقع آنها عادت کرده اند که محتواهای آنلاین را به صورت پی در پی ببینند؛ همانطور که در صفحات اینستاگرام یا توییتر می بینند. یک تکنیک خوب برای رفع این مشکل و ایجاد تجربه کاربری بهتر، اسکرول بی پایان است و افزونه YITH Infinite Scrolling یک افزونه خوب برای این کار بخصوص در فروشگاه های آنلاین ساخته شده با افزونه ووکامرس است.

WooDiscuz

پشتیبانی مشتری چه قبل و چه بعد از فروش اهمیت بسیار زیادی دارد. این کار باعث افزایش رضایت مشتریان از خدمات شما شده و آنها را به بازگشت مجدد به فروشگاه و خرید بیشتر تشویق می کند. یکی از جنبه های پشتیبانی مشتری، پاسخ به سوالات آنها است. افزونه WooDiscuz به مشتریان اجازه می دهد درباره محصولات بحث کرده و سوالات خود را قبل از خرید از شما بپرسند.

این افزونه در کنار تب “نظرات” یک تب جدید “بحث ها” را به صفحه محصول اضافه می کند تا کاربران بتوانند در مورد محصول بحث کنند، به نظرات یکدیگر رای دهند و محصولات را به اشتراک بگذارند.

WooCommerce Product Reviews Pro (افزونه های پرمیوم ووکامرس)

تقریباً 70% مشتریان قبل از نهایی کردن خرید خود بررسی محصولات را مشاهده می کنند. تیم ووکامرس یک افزودنی برای ووکامرس تولید کرده است که به شما امکان می دهد بررسی محصولات را از مشتریان خود پذیرفته و آنها را با فیلم و تصاویر مختلف کامل کنید.

افزونه WooCommerce Product Reviews Pro به مشتریان اجازه می دهد تا بررسی ها را براساس رتبه های ستاره دار، بیشترین و کمترین رأی و موارد دیگر فیلتر کنند.

TrustPlus (از افزونه های پرمیوم ووکامرس)

TrustPulse یکی از بهترین افزونه های ووکامرس برای افزودن پاپ آپ های آخرین فروش به فروشگاه آنلاین شما است. این افزونه طرح بندی های ساده و آسان برای ایجاد پاپ آپ های FOMO جذاب را ارائه می دهد.

با استفاده از TrustPulse ، می توانید تبدیل های فروشگاه ووکامرس خود را تقویت کرده و فروش را افزایش دهید. بازدید کنندگان شما می توانند ببینند چه کسی در سرویس شما مشترک شده است یا محصول شما را در چند دقیقه گذشته خریداری کرده است.