خودکار دوربین دار، خودکاری باریک و شیک که طراحی ظریف و چشم نوازی دارد و در داخل آن دوربینی مخفی با کیفیت بالای تصویر برداری جای گرفته است. علاوه بر این می توانید صداهای مختلفی را هم با آن راکورد کنید. این تکنولوژی قابلیت این را دارد که با کیفیت اچ دی (HD) و بدون کوچکترین جلب نظر و در نهایت سادگی ، فیلم برداری، عکاسی و ضبط صدا را انجام دهد.
این وسیله یک روان نویس باریک و شیک با ظاهری کاملا نامحسوس می باشد که با دوربین بسیار ظریف و ریز خود شما را صاحب یک روان نویس دوربین دار می کند. این دوربین خودکاری تمام انتظارات شما از یک دوربین مخفی را بر آورده می کند.
این خودکار دوربین دار به خاطر اندازه جمع و جور و حمل آسان ، می توانید به راحتی بر روی لبه کت، پیراهن، بر روی میز و یا داخل جا مدادی میزی نصب کرده و می‌توانید بهترین ابزار ممکن برای عکس برداری و فیلم برداری مخفی را داشته باشید.
این ابزار یک خودکار دوربین دار رم خور می باشد که برای ذخیره سازی فیلم و عکس از حافظه میکرو اس‌دی (Micro SD Memory) استفاده می‌کند، و دارای باتری لیتیومی پلیمری داخلی می باشد.

نحوه استفاده از خودکار دوربین دار

1- دوربین ، خودکار دوربیندار را در جایی قرار دهید که دید کامل و واضح ، و دسترسی به صوتی که می خواهید ضبط کنید را داشته باشد.
2- دکمه روشن و خاموش دستگاه که در بالای خودکار تعبیه شده است را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.
3- پس از 5 ثانیه ال ای دی خودکار دوربین دار ،به رنگ سبز در می آید و چشمک می زند. تا نشان دهد که فرایند ضبط شروع شده است.
4- هنگام ضبط ، ممکن است بخواهید بخش هایی از فیلم را در حافظه کارت SD ذخیره کنید.
5- برای ذخیره دکمه روشن و خاموش روی خودکار را فشار دهید. لطفا توجه داشته باشید که طول پرونده ضبط شده بر زمان صرفه جویی تأثیر می گذارد. با اتمام ذخیره ، LED به رنگ زرد تبدیل می شود.
6- شما می توانید با فشار دادن دکمه روشن و خاموش ، فرایند ضبط را از سر بگیرید. LED وضعیت دستگاه دوباره به رنگ سبز چشمک می زند تا نشان دهد که دوباره شروع به ضبط کرده است.

کاربردهای دوربین خودکاری

  • فیلمبرداری
  • عکاسی
  • قابلیت شنود