Sibil Çetinkaya, fenomen biyografi bilgileri serimizin bugün ki konuğu. Sibil Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Yaş boy kilo bilgileri ve bunların yanı sıra özel hayatı hakkında da bir takım bilgilere yer vereceğim. Güzel sosyal medya fenomeni son dönemlerde yükselen popüleritesi ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı.

Öyle ki hakkında bir çok konu sevenleri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bende kendisini TikTok ve YouTube gibi kanallardan takip ederek hakkında bilgi edinmeye ve sevenlerine bu konuda yardımcı olmaya karar verdim.

Sibil Çetinkaya’nın Hayatı (Kısa Biyografi)

10 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelen Sibil Çetinkaya, üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğuydu. Hayatının daha ilk yıllarında oyunculuk merakı olan güzel Youtuber ilk okul dönemlerinde Drama eğitimi almıştır. Bu hayalini üniversite yıllarında da devam ettiren Sibil Çetinkaya Üniversite değişim programı kapsamında gittiği Londra’da LAMDA Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitimi olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Medya ve İletişim Bölümü’nü bitiren güzel fenomen Üniversite eğitimi devam ederken Tv8 kanalında çalışmış kamera arkasında görev almıştır.

Yine öğrencilik yılları devam ederken “10 Dakika” ve “Şehirde Hayat” adlı programlarda sunuculuk yapmış ve başarılıda olmuştur. Bu yıllar sonrasında ise YouTube serüvenine ikiz kardeşi ile birlikte başlamış ve bugünlerin temellerini atmışlardır.

Çok eğlenceli bir YouTube kanalı olduğunu söyleyebilirim. Takipçileri çok iyi biliyor ancak belirtmekte fayda var ki, Sibil Çetinkaya Youtube kanalında Mukbang ve challange videoları yanı sıra makyaj, giyim kombin gibi anlamlı videolara da imza atıyor.

Sİbil Çetinkaya Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın hemen her dalında başarılı işlere imza atan Sibil Çetinkaya’yı takip etmek isterseniz aşağıda resmi Linkedin, Twitter, İnstagram Tik Tok ve en önemlisi kendisinin “hayatım bu kanalda” diye tanımladığı YouTube kanalı bağlantıları paylaşılmıştır.

Sibil Çetinkaya’nın Ailesi

Sibil Çetinkaya’nın ailesi hakkında da birçok merak edilen konu var örneğin babası, annesi ve kardeşi kimdir şeklinde sorular oldukça fazla kardeşi Narod Çetinkaya’yı videolardan oldukça iyi tanıyorsunuz ancak babası ve ailesinin diğer fertleri hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterlidir.

Sibil Çetinkaya ve Ailesi Babası

Sibil Çetinkaya Babası
Sibil Çetinkaya ve Babası
Yukarıdaki resimde Sibil Çetinkaya’nın babasını görüyorsunuz. Ailesini tanıttığı video ile babasından bahseden Sibil Çetinkaya onun için Dünya’nın en iyi babası diyor ve babasına aşık olduğunu ekliyor.

Sibil Çetinkaya ve Narod Çetinkaya kardeşlerin soru cevap tarzında yayına aldığı videoyu izleyerek kendileri hakkında oldukça fazla bilgiye erişebilirsiniz. Öyle ki Hindistan tatilinden ne kadar etkilendikleri ne yaşadıklarından tutun kullandıkları şampuan ve saç kremine kadar bir çok bilgi bu videoda yer alıyor aşağıdan bu videoyu izleyebilirsiniz.

Sibil ve Narod kardeşlerin özellikle isimlerinden dolayı ermeni oldukları yönünde algılar oluşmuştur. Bununla alakalı da yukarıda ki videoda bilgi verilmektedir. Ancak aşağıda ki soru cevap kısmında da ayrıca yer vereceğim bir konu bu.

Kaynak: https://www.gncbilgi.com/sibil-cetinkaya-kimdir/

https://bit.ly/2IyfMmg