Avukat ve alanında uzman danışmanlardan oluşan deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde Ankara merkezli ve Ankara avukat olarak kurumsal ve bireysel müvekkillerine hukuki hizmet vermeye devam etmektedir.

Ofisimiz, değişen ve artan hukuki ihtiyaçlar çerçevesinde sonuç odaklı bir yaklaşımla güncel, hızlı ve etkin çözümler sunmakta, hukukun her alanında en iyi hizmeti verebilmek için güncel hukuki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Mevzuat, mesleki etik ve toplumsal değerler çerçevesinde bireysel ve kurumsal müvekkillerinin ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmaktadır.

Ata Hukuk Ofisi; iş disiplini ve düzenli iş takibi ile iş hayatında müvekkillerine katma değer sağlamayı ve doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet ve müvekkil memnuniyeti en önemli amaçlarıdır.

Ata Hukuk Ofisi; vermiş olduğu danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinde öncelikle müvekkilleri için en uygun stratejileri belirlemektedir. Çözüm odaklıdır, uzlaşı ile çözülemeyecek konularda tecrübelidir, etkin dava takibi ile sonuca ulaşır. Danışmanlık ve temsil hizmetleri sırasında müvekkillerini sürecin dışında bırakmadan tüm gelişmelerden haberdar eden aktif ve erişilebilir bir hukuk ofisidir.

Hizmetlerimiz

Ata Hukuk ofisi hukukun bir çok alanında etkin ve güncel çalışmalar yürütmektedir. Başta ihale hukuku ve ihale avukatı olmak üzere, aile  ve boşanma hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, miras hukuku, sağlık hukuku, tazminat hukuku, ticaret hukuku, trafik hukuku, tüketici hukuku, idare hukuk ve vergi hukuku gibi alanlarında hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz.