Medyland Teknoloji A.Ş. 2022 yılında; internet üzerinden sağlık araması yapan milyonlarca kişi ile bu alanda hizmet veren doktorları, klinikleri ve hastaneleri buluşturma amacı ile Teknopol İstanbul’da kurulmuş online randevu yönetim platformudur.

 

Medyland

Medyland; sağlık araması yapan milyonlarca kişi ile bu alanda hizmet veren doktorları,klinikleri ve hastaneleri buluşturma amaçlı kurulmuş online randevu platformudur.

Doktorlar için Medyland Hastalığınız için Medyland

Doktorlar için çözümlerimiz; Medyland; hastalara ulaşmakta zorlanan, randevu oluşturma sistemlerini çok pahalı bulan ve dijital pazarlama yatırımına daha uygun çözümlerle ulaşmak isteyen doktorlar için tasarlandı. Medyland içerisinde yer alarak siz de milyonlarca hastaya daha uygun maliyetlerle ulaşın, hastalarınıza daha fazla görünür olun.

 

Meme Büyütme İstanbul Tedavisi

Meme büyütme İstanbul tedavisi farklı yaş gruplarındaki kadınlar arasında son derece popülerdir. İstanbul bölgesinde meme büyütme uygulayan doktorlar tarafından gerçekleştirilen prosedür kadınların öz güvenini artırmaya ve estetik açıdan daha iyi bir görünüme ulaşmaya yardımcı olabilir. Güzellik ve estetik algısı zaman zaman değişse de, her zaman için çok önemli olmuştur. Güzel, orantılı ve estetik açıdan tatmin edici bir vücuda sahip olmak pek çok kadının hayali olsa da, her kadın buna sahip değildir. Estetik cerrahi uygulamaları kadınların, estetik açıdan daha tatmin edici bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olabilir.

Özellikle meme büyütme, kadınların kendilerini daha özgüvenli ve mutlu hissetmelerini sağlayan yaygın bir estetik prosedür olarak öne çıkar. Meme dokusunun hacmini ve dolgunluğunu artırmak için meme büyütme estetiği ameliyatı uygulanabilir. Farklı hacim ve şekil seçeneklerine sahip implantların yardımıyla memelerin istenen istenen büyüklük ve şekle ulaştırılması sağlanabilir.

 

Türkiye’nin estetik cerrahi alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olması sayesinde meme büyütme İstanbul tedavisi, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış kliniklerde, alanında uzman ve deneyimli estetik cerrahlar tarafından uygulanmaktadır. Genel anestezi altında uygulanan prosedür, hasta özelinde planlanır. En doğal ve estetik açıdan tatmin edici sonuçların elde edilebilmesi için estetik cerrah seçimi çok önemlidir. Meme büyütme İstanbul tedavisi uygulayan klinikler, modern teknolojiyi ve güvenilir cerrahi uygulamaları bir araya getirerek yüksek hasta memnuniyeti oranlarına erişmektedir.