Wix Logo Generator بخشی از مجموعه محصولات Wix است. Wix علاوه بر اینکه یکی از بهترین سازندگان وب سایت هوش مصنوعی است، مجموعه گسترده ای از برنامه های کاربردی دارد که می تواند به شما در حضور آنلاین کمک کند. یکی از این محصولات Wix Logo Generator است. طراح لوگو هوش مصنوعی ویکس انعطاف پذیرترین ابزار در لیست ما است و به شما امکان می دهد پس از تولید لوگو با هوش مصنوعی، ویرایش های عمیقی روی لوگو با هدف طراحی اسم آنلاین خود انجام دهید. این سایت یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی برای طراحی لوگو حرفه ای است.

هنگامی که لوگوی خود را ایجاد کردید، می توانید چندین تم دیگر ایجاد کنید، تم دانلود کنید یا آنها را در استودیو برند Wix ادغام کنید. لوگوی شما در هشت فرمت فایل شامل نسخه‌های تمام رنگی، خاکستری و تک رنگ ارائه شده است. همچنین می‌توانید نسخه‌های SVG لوگوی خود را دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد طرح خود را بیشتر در برنامه‌هایی مانند Gimp و Adobe Illustrator ویرایش کنید.

ویژگی های کلیدی Wix Logo Generator برای طراحی اسم آنلاین:

بیش از ۴۰ ترکیب پالت رنگ

صدها انتخاب فونت، از جمله فونت های گوگل

بیش از ۱۰۰ انتخاب آیکون تمام رنگی و تک رنگ

اشکال هندسی را در لوگوی خود اضافه و سفارشی کنید

دارایی های طراحی و آرم های خود را در مولد آپلود کنید

برخلاف بسیاری از طراحان با هوش مصنوعی لوگو در لیست ما، Wix’s Logo Generator به شما اجازه می‌دهد تا بر روی عناصر مختلف لوگوی خود کلیک کرده و درگ کنید تا هویت بصری بی نقصی یجاد کنید. تراز بندی، درصد کدری، عرض طرح و موارد دیگر را تغییر دهید. طراح لوگو Wix ابزارهای طراحی گرافیکی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد تا یک لوگوی سفارشی و مبتنی بر هوش مصنوعی برای کسب و کار یا نام تجاری خود بسازید.

در هنگام طراحی لوگوی خود می توانید سفر خود را برای یک تجربه خوب از ساخت لوگو با هوش مصنوعی بصورت کاملاً سفارشی شروع کنید. قیمت: برنامه های رایگان و پولی یک بار از ۲۶.۴۰ دلار شروع می شود.